Aviatická pouť 2019

První červnovou sobotu jsme s naším preventivním stanem opět zavítali na pardubické letiště. Návštěvníci Aviatické pouťi tak měli znovu možnost dozvědět se, jak postupovat při mimořádných událostech.

Plán akcí

Pomalu připravujeme plán akcí na letošní rok. Náš stánek byste měli potkat na těchto akcích: 18. května (sobota) – Den otevřených dveří u HZS Pardubice, 1. června (sobota) – Aviatická pouť, konec června – Den se záchranáři v Paláci Pardubice, 18. srpna (sobota) – Cihelna Králíky, 7. září (sobota) – Tatínkův úžasný dětský den v Pasíčce, 14. a 15. září – RETROMĚSTEČKO Budeme rádi za tipy na další akce, kde byste nás rádi viděli. Pro letošek chystáme pár novinek…

Evakuace nebude, Pardubice si mohou oddechnout

Pardubice si před malou chvílí oddechly, evakuace nebude. Stejně jako v roce 2015 (výkopové práce u Parama), i letos jsme neponechali nic náhodě. Hned ve středu byli informováni všichni členové a zajištěna jejich dosažitelnost pro případ potřeby.

Beseda pro Klub přátel Pardubicka

Máme za sebou další besedu Rady v nouzi, tentokrát organizovanou Klubem přátel Pardubicka v rámci jubilejních 300. Hovorů o Pardubicku. Děkujeme za skvělé a zvídavé publikum.

Chystáme další besedu Rady v nouzi

Na konec listopadu jsme pro vás připravili další besedu. Tradiční beseda Rady v nouzi bude tentokrát ve staré reálce (krajský úřad) a proběhne 28. listopadu.