Rozhovory v Magazínu Hasiči

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde hledat informace při mimořádných událostech a krizových situacích? Tak právě na tohle téma jsme si povídali v lednovém vydání Magazínu Hasiči. Navazujeme tak na předchozí rozhovor, který se týkal připravenosti domácností nejen na narušení dodávek energií.

Odolnost domácností v Magazínu Hasiči

Říjnové vydání Magazín Hasiči se věnovalo mimo jiné také přípravě domácnosti na krizové situace. Hostem byl ředitel spolku Michal Bareš. Pokud jste rozhovor nestihli ve vysílání regionálních televizí, máte možnost to napravit zde.

Po prázdninové pauze opět na letišti

Už je to taková tradice. Po prázdninové pauze jsme se na chrudimském letišti opět podíleli na metodickém cvičení ZZS Pardubického kraje a vybraných JSDH (Proseč, Brandýs nad Orlicí a Jablonné nad Orlicí). Pro účastníky cvičení a figuranty pravidelně zajišťujeme fotodokumentaci akce a zázemí s občerstvením.

Zářijové prezentace spolku

Září patřilo hned dvěma akcím, na nichž jsme se prezentovali. Zatímco v sobotu 3. září jsme vyrazili na chrudimské Resselovo náměstí, kde místní hasiči slavili 150 let od svého vzniku, o týden později jsme zavítali na tradiční RETROMĚSTEČKO.

Branný den v krytu

Východočeské muzeum otevřelo 13. srpna pro veřejnost kryt pod místním zámkem. Zatímco Military klub Ostřešany přenesl svým dobovým programem návštěvníky do hluboké minulosti, u našeho stanu jsme je vraceli zpět do současnosti. Děkujeme za pozvání a těšíme se zase za rok.