Blížíci se akce

3. 6. Aviatická pouť

Vrátí se branná výchova do škol?

Na iDnes vyšel článek o tom, jak Ministerstvo obrany chce vrátit do škol brannou výchovu. Pod článkem, ale i na dalších serverech, které text převzaly, se objevila spousta kritických reakcí.

Závadná voda v Brně – odpověď médiím

Čas od času se na kontaktní telefon, uvedený na webu varujemevas.cz, obracejí občané s dotazy ohledně informování při mimořádných událostech. Nejinak tomu bylo po zveřejnění informací o závadné pitné vodě v Brně a okolí.

Rescue Marathon 2015

Poslední zářijový víkend jsme se v Kostelci u Heřmanova Městce zúčastnili dalšího ročníku nesoutěžního cvičení dobrovolných hasičů a zdravotníků Rescue Marathon. Naši členové pomáhali se zajištěním radiokomunikace a dokumentací akce.

Seznam týmů v Nepálu

Objevují se názory, že Česká republika neměla vysílat lékařský tým do Nepálu, protože jiné státy také nepomáhají. Níže jsou proto uvedeny tabulky týmů, zaregistrovaných u koordinačního centra v Nepálu k 1. 5. 2015.

Nedoručitelný e-mail

Zjistili jsme, že posledních několik týdnů jsou některé e-maily, které nám píšete, vraceny jako nedoručitelné. Pokud jste nám psali a e-mail se Vám vrátil nebo jsme na něj nereagovali, dejte nám prosím vědět na m.bar@seznam.cz, ať můžeme problém vyřešit. Děkujeme