Sponzoring

Jsme nezisková organizace, která se snaží pomáhat v situacích ohrožení. Stejně jako v případě jiných neziskových organizací, i my se neobejdeme bez podpory ze strany sponzorů. Byli bychom velmi rádi, pokud by se nám podařilo získat sponzory na naši činnost, ať už formou finanční nebo materiální. Samozřejmostí je vystavení darovací smlouvy na poskytnuté dary pro možnost odpočtu daně.

Za Vaši podporu Vám budeme velmi vděčni a nabízíme Vám:

  • Reklamu na našich webových stránkách.
  • Umístění Vašeho loga na naše oděvy.
  • Prezentaci Vaší společnosti na akcích, kterých se účastníme, formou rozdávání Vašich reklamních materiálů, nebo prezentačním panelem.
  • Předání prezentačního certifikátu, který prokazuje Vaši podporu neziskové organizaci.
  • Na své stránky si můžete umístit naše logo, nebo fotografie z našich akcí, kde bude vždy vidět Vaše logo.

Naši činnost opakovaně podpořilo statutární město Pardubice.

DSC_6005 Společnost Intex Trading s.r.o. nám poskytla nafukovací dvoulůžkové postele pro zajištění nouzového ubytování.
DSC_5801 Nově v našem „evakuačním boxu“ přibyly 80 cm dlouhé reklamní plachty pro označení evakuačního střediska a místa nouzového ubytování. Za jejich rychlou a bezplatnou výrobu děkujeme společnosti Jirout Reklamy.
Bez názvu Společnost Wristbanditos, s.r.o., provozovatel webu IDpásky.cz, nám poskytla 1000 kusů identifikačních pásek pro přípravu evakuačního boxu. Ten je určen především pro podporu menších obcí při zřízení evakuačního střediska.
Firma MK výšivky bezplatně vyrobila reklamní trička a další doplňky s logem sdružení pro označení našich členů.
Statutární město Pardubice poskytlo občanskému sdružení Rescueinfo v květnu 2006 dotaci na činnost a vybavení „Skupiny pro mimořádné události“ ve výši 20 000 Kč. Za poskytnutou částku velmi děkujeme.
Firma Garantis bezplatně vyrobila pro naše sdružení reklamní transparent sloužící k označení naží prezentace na různých akcích.
Dne 12.05.2005 bylo vybavení Rescueinfo o.s. rozšířeno o 25 W ruční megafon. Za významnou slevu při jeho pořízení děkujeme společnosti DEXON. Zároveň upozorňujeme na možnost krátkodobého zapůjčení tohoto megafonu ostatním neziskovým organizacím z Pardubic a okolí.
Díky pochopení společnosti 3M jsme získali 21.4.2005 pro potřeby sdružení 5 kusů kvalitních reflexních vest. Společnosti 3M tímto děkujeme za pomoc při zvyšování bezpečnosti našich operátorů při činnostech v místech se zvýšeným dopravním provozem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *