Beseda „Odolná domácnost“

Spoléháme se na dodávky energií, platíme bezhotovostně, nakupujeme jen na nezbytnou dobu a informace hledáme na internetu. Jsme tak zcela závislí na vymoženostech moderní doby.
Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak jste Vy a Vaše domácnost připraveni na mimořádné události, které mohou její chod zcela narušit?

Spolek rescueinfo si Vás dovoluje pozvat v úterý 6. listopadu od 17 hodin do Evropského spolkového domu na Pernštýnském náměstí (vchod do kavárny Evropa) na besedu, jejímž tématem je připravenost domácností na mimořádné události a krizové situace.
Dozvíte se, jaké události nás mohou ohrozit, jak se na ně předem připravit a co by nemělo chybět v žádné domácnosti. Věnovat se budeme například narušením dodávek energií, povodním nebo teroristickým útokům.
Po skončení hlavní části besedy budete mít možnost, podívat se na mapy ohrožení a přesvědčit se, zda by váš dům či byt ohrozila povodeň nebo havárie. Beseda je součástí projektu, který finančně podpořilo statutární město Pardubice a vstup je proto zdarma. Pro všechny návštěvníky máme navíc připraveny preventivní materiály se stručnými radami, které si odnesete domů.
Pokud si chcete včas rezervovat své místo na besedě, můžete tak učinit na www.rescueinfo.org nebo telefonicky na čísle 603 981 272.

Kdy: 6. listopdu 2018 od 17 hodin

Kde: Evropský spolkový dům, Pernštýnské náměstí 55 (budova, kde sídlí Kavárna Evropa)

Za kolik: ZDARMA

Další informace: info@rescueinfo.org nebo tel. 603 981 272.

Z kapacitních důvodů Vás prosíme o předběžné a nezávazné přihlášení pomocí tohoto formuláře nebo prostřednictvím události na facebooku.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Počet osob:
Preferovaná témata: ?
Rádi bychom besedu připravili na míru jejím účastníkům. Budeme proto rádi za upřesnění, která témata Vás zajímají nejvíce a čím besedu doplnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *